Daugavpils pilsētas 22. pirmsskolas izglītības iestādes viesi- DU studentes

03.04.2017. Teātra dienas svinēšanas ietvaros mūs kārtējo reizi apciemoja mūsu draugi- DU studentes kopā ar DU lektori Jeļenu Badjanovu. Tradicionāli  topošās pirmsskolas izglītības skolotājas bija sagatavojušas pārsteigumu bērniem- leļļu teātra izrādi „Trīs sivēntiņi”. Jāatzīmē, ka studentu priekšnesumam ir sava „rozīnīte”- visas iestudējuma dekorācijas un lelles ir izgatavotas pašu studentu rokām.

Bērni bija emocionāli atsaucīgi, simpatizēja galvenajiem varoņiem- sivēntiņiem un no visas sirds priecājās, kad izdevās padzīt Vilku. Pasakas beigās skanēja skaļi aplausi!

Šoreiz, lai veicinātu bērnu komunikatīvo spēju attīstīšanos bijām iesaistījuši studentes un bērnus  iztēles veicinošajā spēlē „Brīnumu maiss”. Visi spēles dalībnieki pārsteidza ar savu radošumu, emocionalitāti un atsaucību!

Šis pasākums ir noderīgs gan bērniem, gan studentēm. Bērniem ir iespēja attīstīt savas komunikatīvas spējas, veidojot saskarsmi ar jauniešiem, bet studentēm tā ir lieliska iespēja sajust pirmsskolas iestādes atmosfēru, iepazīties ar pirmsskolas vecuma bērniem un pārliecināties par profesijas pareizo izvēli!