Teātra dienas Daugavpils pilsētas 22. pirmsskolas izglītības iestādē

29.03.2017. Pavasara pirmajā mēnesī savā pirmsskolas iestādē mēs tradicionāli atzīmējam Starptautisko Teātra dienu. Bērni iepazīstas ar uzvedības noteikumiem teātrī, papildina savu vārdu krājumu ar jauniem vārdiem: skatuve, kulises, parters un c. ka arī iepazīstas ar aktiermākslu. Bērnu teatrālās izrādes pirmsskolā ir ne tikai viena no pedagoģiskā darba metodēm, bet arī atraktīvs, atbildīgs un priecīgs pasākums gan darbiniekiem, gan skolotājiem.

Mūsu mazie aktieri kopā ar grupu skolotājām demonstrēja uz skatuves trīs izrādes. Pirmie uz skatuvi kāpa mūsu paši jaunākie mazbērnu grupas ‘Cālīši” audzēkņi ar pasaku „ Vistiņa Raibīte”, līdz ar to piedzīvojot savu „pirmizrādi”. II jaunākās- vidējās grupas „Taurenīši” demonstrēja mums savu iestudējumu ”Vecīša cimdiņš”, izmantojot maskas, kas bija izgatavotas piesaistot vecākus. Savukārt vecākās- sagatavošanas grupas „Pūcītes” apvienojoties ar diennakts grupu „ Mārītes” kāpa uz skatuvi ar iestudējumu „Kā kļūt lielam”, kurā bija iesaistīti arī vecāki.

Iestudējumu beigās skanēja pateicīgu skatītāju skaļi aplausi mazajiem aktieriem. Mūsu bērni ir tiešām talantīgi!

Turpinot atzīmēt Teātra dienas savā iestādē, kā arī vienlaikus turpinot veicināt audzēkņu komunikatīvās spējas, ar nepacietību gaidīsim 03.04.2017. mūsu draugus- DU studentes ar jau tradicionālu pārsteigumu bērniem- kārtējo oriģinālo teatrālo iestudējumu.